Szkoła Programowania i Matematyki
Napisz do nas   |   505 233 187   |

MATEMATYKA JEST WSZĘDZIE!

Zapraszamy dzieci i młodzież na korepetycje z matematyki stacjonarnie w Warszawie na Białołęce lub ON-LINE w całej Polsce.

Korepetycje z matematyki

• korepetycje z zakresu szkoły podstawowej i średniej
  • przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
  • przygotowanie do egzaminu maturalnego
  • zajęcia indywidualne
  • korepetycje stacjonarne
  • korepetycje online

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów i przysparza sporo problemów wielu uczniom. Często jest źródłem stresu obniżonej samooceny. Jeżeli Twoje dziecko nie rozumie matematyki lub potrzebuje podnieść swoją ocenę zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zapewniamy profesjonalne zajęcia w przyjaznej atmosferze oraz indywidualne podejście i tempo pracy. Zagadnienia matematyczne omawiane są od podstaw dokładnie i precyzyjnie co pozwala uczniom lepiej zrozumieć i przyswoić materiał. Każdego ucznia nauczamy z wielkim zaangażowaniem.

W Warszawie na Zielonej Białołęce zapewniamy cotygodniowe korepetycje z matematyki stacjonarnie oraz ON-LINE dla uczniów w całej Polsce.

Cena za jedną lekcję indywidualną z matematyki (60 minut) wynosi 90 zł.

Matematyka jest kluczowa w programowaniu. Nie ma dobrej informatyki bez dobrej matematyki. Matematyka w programowaniu jest niezbędna i jest obecna w każdej poważnej technologii.  W ostatnich latach powstało również wiele nowych zawodów związanych z komputerami, programowaniem i matematyką.

Matematyka uczy abstrakcyjnego, ścisłego i samodzielnego myślenia a programowanie z kolei rozwija umiejętności logiczno-matematyczne.

Nie trzeba być genialnym matematykiem aby być dobrym programistą. Matematyka jest trudna dla tych, którzy się potknęli na jej podstawach. Opanowanie programu szkoły średniej z matematyki już daje możliwości zostania dobrym programistą.

To jaką uczeń ma ocenę z matematyki nie ma znaczenia. Wielu uczniów ma zdolności koderskie mając słabe oceny z matematyki. Ucząc się kodować, uczą się logicznie myśleć i wykorzystywać matematykę w praktyce. Widzą przełożenie matematyki w działaniu co powoduje, że zaczynają lepiej ją rozumieć. Średnio zdolni uczniowie szybko zaczynają rozumieć zasady działania programów, ujawniają się wtedy ich zdolności logicznego myślenia, które mogą rozwijać ucząc się programowania a za tym idzie również rozwój ich wyobraźni matematycznej.

W programowaniu z matematyki wykorzystujemy kombinatorykę, logikę, prawdopodobieństwo, arytmetykę, algebrę, funkcje, teorię grafów, statystykę, analizę matematyczną, matematykę dyskretną. Niektóre działy programowania wymagają matematyki na wysokim poziomie, inne na średnim, jeszcze inne prawie w ogóle.

Ucząc się programowania i matematyki uczniowie nabędą kompetencji, które wykorzystają w przyszłej pracy bez względu na to kim zostaną w przyszłości.

Aby dobrze programować trzeba logicznie myśleć, uparcie dążyć do celu, nawet jak coś nie wychodzi i nigdy się nie poddawać.

MASZ PYTANIA?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty kształcenia, zastanawiasz się czy programowanie jest dla Ciebie, lub szukasz kursu dostosowanego do swoich potrzeb zapraszamy do kontaktu z nami. Zadzwoń pod nr. telefonu 505 233 187, lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.
W celu zapisania się na darmową lekcję próbną prosimy o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego.

NAPISZ DO NAS!
Kod z obrazka*

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do wykonania usługi serwisowej zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

©2024 Szkoła Programowania i Matematyki PETRA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności (RODO). TSJPŚKJCHZN 1/20/86270
Projekt i realizacja: Kilos.pl