Szkoła Programowania i Matematyki

SZKOŁA PROGRAMOWANIA I MATEMATYKI PETRA
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
SZKOŁA PRZYSZŁYCH PROFESJONALISTÓW!

Z siedzibą w Warszawie na Zielonej Białołęce zapewniamy cotygodniowe zajęcia z programowania stacjonarnie w Warszawie oraz ON-LINE dla uczniów w całym kraju i za granicą.

Od 10 lat entuzjastycznie i z pasją pracujemy z uczniami w wieku od 9 do 18 lat inspirując dzieci i młodzież do nauki.

Nauka programowania jest prowadzona w taki sposób aby uczniowie uzyskali wprowadzenie do myślenia algorytmicznego, logicznego i umiejętności kombinatoryki.

Uczniowie doświadczają i rozumieją nawet złożone tematy a sukces w nauce jest trwały.

Uczymy programowania w połączeniu z orientacją w zawodach IT.

Pracujemy z uczniami w grupach dla początkujących i zaawansowanych.

Uczymy języków Scratch, Stride, Java, Python, C#, Java Script, a także programowania aplikacji mobilnych i sztucznej inteligencji.

Założycielem i głównym nauczycielem jest Robert Kozłowski. Nauczyciel z powołania, doświadczony praktyk, programista i projektant, główny architekt wiodących systemów informatycznych w Polsce, zdobywca wielu certyfikatów, edukator.

Od wielu lat pracujący na stanowisku głównego architekta wiodących systemów informatycznych w Polsce.

Wcześniej pracował jako projektant i programista w wielu różnych projektach IT.

Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego studiów MBA IT i Zarządzania Projektami oraz Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki, kierunek: Matematyka stosowana.

Zajął 1 miejsce w rankingu słuchaczy studiów Koźmiński MBA dla Kady IT edycja VII.

Jest doświadczonym praktykiem, programistą, projektantem i edukatorem. Prowadzi zajęcia z programowania i matematyki z dziećmi, młodzieżą i studentami. Zdobył wiele certyfikatów IT poświadczających umiejętności zawodowe.

MASZ PYTANIA?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty kształcenia, zastanawiasz się czy programowanie jest dla Ciebie, lub szukasz kursu dostosowanego do swoich potrzeb zapraszamy do kontaktu z nami. Zadzwoń pod nr. telefonu 505 233 187, lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.
W celu zapisania się na darmową lekcję próbną prosimy o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego.

NAPISZ DO NAS!
Kod z obrazka*

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do wykonania usługi serwisowej zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

©2024 Szkoła Programowania i Matematyki PETRA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności (RODO). TSJPŚKJCHZN 1/27/87168
Projekt i realizacja: Kilos.pl